USOS UTP Informator

W tym miesiącu:599
W ubiegłym miesiącu:1130

Kontakt PDF Drukuj Email

PODANE DANE KONTAKTOWE PRZEZNACZONE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PRACOWNIKÓW DZIEKANATÓW ORAZ KOORDYNATORÓW WYDZIAŁOWYCH USOS W UTP!

DROGI STUDENCIE - KONTAKT Z DZIAŁEM INFORMATYCZNYM UTP ZNAJDZIESZ W SERWISACH UCZELNIANYCH PRZEZNACZONYCH DLA STUDENTÓW UTP - TYLKO TĄ DROGĄ UZYSKASZ NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIA!

Zespół wdrożeniowy systemu USOS:

Administrator systemu USOSweb.
Osoba odpowiedzialna za wdrożenie pozostałych aplikacji systemu USOS.

Administrator strony informacyjnej USOS UTP (usos.utp.edu.pl).

Piotr Sobota
tel.: (52) 340-87-04

Administrator systemu USOS oraz z-ca administratora systemu IRK.

Katarzyna Kołodziejczyk
tel.: (52) 340-87-05

Administrator systemu IRK oraz z-ca administratora systemu USOS.

Paweł Jaworski
tel.: (52) 340-87-02